Вакансія

Керівник групи

(Travel гід)

Привіт!

Не будемо витрачати твій час намарне. Прочитай наступний абзац, і, можливо, тобі не буде потрібно вивчати все до кінця.

Якщо для тебе ця робота – виключно заради грошей, або пошук можливості покататись в різні країни, ти звернувся не за адресою. Нашій команді потрібні відповідальні гіди, професіонали, які люблять подорожувати, спілкуватись і прагнуть ділитись з іншими красою нашого світу. Таким працівникам ми гарантуємо достойні умови і оплату праці.

Якщо цікаво далі, читай про суть роботи і вимоги до керівника групи.

Play Video
Play Video

В підмогу тобі буде наша надійна команда, наш загальний досвід пригод і величезний кредит довіри та вдячність від туристів. Але ти маєш розуміти, що в тебе можуть бути непрості умови роботи:

Чому люди подорожують з нами?

Якщо ти готовий йти далі, читай конкретніше про твої обов'язки:

Табу для керівника групи:

Вимоги до претендента на посаду керівника групи:

(досить високі, але лише це дає гарантію успіху нашої роботи і твого доходу):

Вітається:

Чому працювати із нами - круто?

В нас дружний, дуже ретельно підібраний колектив, величезні перспективи росту компанії, тому що популярність нашої спільноти зростає дуже швидко завдяки позитивним відгукам туристів.

Тож ми дамо тобі не лише гідну зарплату, але і хорошу компанію, великі перспективи кар’єрного росту, надійну підтримку і можливість мандрувати світом. Для багатьох це – робота мрії, але ми запрошуємо лише кращих


Працювати в Lab Travels – велика відповідальність. Тому будьте готові до серйозної роботи, щоб довести вашу спроможність стати учасником нашої команди. 

Заробітня платня

Ви отримаєте достойну оплату за свою роботу. Її розмір договірний, щоб влаштовувала і вас, і нас.

Процес відбору кандидатів

Ми почнемо із вивчення вашого резюме. Після цього кращих кандидатів ми запросимо до проходження 4 відбіркових етапів, після кожного з яких до наступного будуть запрошуватись лише ті, хто успішно  виконав завдання попереднього етапу. Тривалість кожного випробувального етапу 0,5-3 години, час проведення – зручний для обох сторін.  Остаточне рішення про співпрацю приймається після обговорення всіх деталей сторонами.

Готовий?

Якщо на всі вимоги у вакансії ти впевнено можеш відповісти ТАК, то можливо, ти - наш кандидат

Подавай Свою Заявку