fbpx

Хочеш потрапити на літак?

Пройди 7 кіл пекла… Або підготуйся і уникни їх!

Як не зірвати політ, не зіпсувати настрій при посадці на літак і почуватись впевнено в аеропорту?

Більшість наших співвітчизників не так вже й часто подорожують літаками. Та, скажімо, й на метро, не всі з них частенько катались. Тож, якщо вам вдалось уникнути турнікетів, бо ви прибули до Києва потягом і відправились до Борисполя маршруткою, то вам ніяк не уникнути процедури реєстрації та посадки на літак. Вперед, в розвідку!

Аеропорт – це окреме місто з своїми законами і правилами. Закони кожного аеропорту – це як Конституція, але, крім цього, Основного Закону, є ще інші закони – окремих перевізників.

Можна не знати достеменно законів країни, але, користуючись здоровим глуздом і мораллю все життя прожити без порушень. Щодо авіаперельотів однією порядністю не обійдешся. Необхідно знати правила і закони, бо, порушивши їх, втрачаєш шанс на відпустку, і, крім себе, не зможеш знайти винних.

Отже, починаємо розбиратись з кухнею аеропортів і авіакомпаній в розділі АВІАПЕРЕВЕЗЕННЯ.

Як зайняти своє місце в літаку? – покроково.

В кожному аеропорту, як ми вже казали, є свої правила. Але, в принципі, вся процедура посадки на літак має подібну структуру. Серед обов‘язкових її елементів є такі:

  • Контроль на авіаційну безпеку;
  • Реєстрація на посадку/Check-in;
  • Митний контроль;
  • Паспортно-візовий контроль;
  • Проходження на посадку в літак через т.зв. Ворота/Gate.

Крім того, серед необов‘язкових послуг, процедур, процесів можемо перелічити перебування в залах очікування, користування вбиральнями і іншими допоміжними приміщеннями, харчування, купівля товарів в магазинах Duty Free чи аптеках, зарядка пристроїв, замовлення таксі та інші.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *