Ознайомтеся з нашими реферальними програмами

Отримуйте гроші, подорожуючи з Lab Travels!

Якщо ви вже подорожували із нами, у нашій системі ми відкрили для вас бонусний рахунок LabTravels. Тепер ви можете його поповнювати, запрошуючи друзів у пригоди. Використовуйте бонуси для оплати ваших пригод чи перетворіть їх на готівку.

500 грн за друга!

500 грн. за друга!

Ви вже подорожували з нами? Рекомендуйте нас своїм знайомим і отримайте 500 грн. на ваш бонусний LabTravels-рахунок. Використайте ці гроші у своїй наступній подорожі з нами! Запрошені вами нові учасники отримують по 500 грн. знижки для участі у першій же подорожі з Lab Travels.👉Зверніться до нас через будь-яку соцмережу, щоб отримати посилання на форму-запрошення для нового учасника.

📌Надішліть його своїм друзям, запропонуйте зареєструватись у нашій системі (ввести лише номер телефону та ім’я). Після реєстрації вашого друга на ваш і його бонусні рахунки поступлять по 500 грн.

👆Ваш друг зможе використати їх в рахунок оплати при бронюванні першої поїздки, а ви – після того, як ваш друг здійснить подорож із нами.

заробляй реальні гроші як турагент

500 грн. за друга!

Станьте нашим турагентом! Продавайте наші поїздки і отримуйте готівкою чи на особисту карту 5% комісії від вартості реалізованої подорожі.👉Це програма для учасників, які вже подорожували з нами чи дійсних турагентів.

👍Рекомендуйте своїм друзям чи клієнтам приєднатись до подорожі з нами. Якщо новий учасник при бронюванні пригоди згадає ваше ім’я, ми готові виплатити вам 5% готівкою чи на особисту картку. комісійної винагороди від вартості 1подорожі.

☝️Ви також можете збільшити свою винагороду вдвічі (10% замість 5%), якщо залишите отримані кошти на своєму LabTravels-рахунку для використання у майбутній поїздці з нами (але не в цій, в яку їде ваш покупець).

❌Ви не можете використати цю програму для того, щоб запросити учасників у подорож, в якій самі будете приймати участь. Якщо ви турагент, прийміть участь в спільній подорожі на загальних умовах, якщо ви –  наш постійний учасник,  скористайтесь бонусною програмою 500 грн. за друга.

 

ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА

Актуально від:

01.10.2021

Зв'язатись з нами