fbpx

Головне – не проспати літак)!

Ви ночували на автовокзалі? Жах, правда? НедайБоже)).

А в аеропорту не пробували? Насправді, туристам це доводиться робити доволі часто. Причин багато: дуже ранній рейс, віддаленість аеропорту від міста, дороге таксі, тощо.

Звичайно, постане питання: для чого брати білети на такий незручний рейс? Відповідь проста: вони доступніші і часто дешевші за інші.

Отже, обираємо романтику аеропорту.

Чим відрізняється нічліг в аеропорті від нічлігу на ж/д? Та, крім запаху та антисоціальних елементів, фактично, нічим. Ті самі незручні крісла, те саме світло і диктор цілу ніч, а найгірше – рекламні відео на ТV по всьому аеропорту, дуже гучні (пізнаєте рідний Бориспіль)? Найкращий опис нічлігу в аеропорті, на нашу думку, відтворив Макс Кідрук в “Мексиканських хроніках…”)))

Але є одна дуже значна відмінність! Працівники аеропорту і поліція абсолютно позитивно чи нейтрально ставляться до сплячих людей, де би вони не розмістились.

В аеропорті Анталії ми знайшли затишне місце під вікном в коридорі, де було менше освітлення. Розклали каремати, натягнули спальні мішки і виспались до ранкового рейсу (головне, рано не лягати, а коли вже дуже виснажишся).

А от в аеропорті Пафосу (Кіпр) знайти місце для зручного нічлігу було значно складніше. Зали очікування були дуже сильно освітлені, без жодного затишного кутка. Порадились з поліцейською. Вона вказала на лавочки на подвір”ї, де було досить темно, але дуже накурено. Тоді ми просто вийшли в садочок біля аеропорту і почали розкладати намет. Під ногами на газоні виявились якісь дуже гострі колючки, які пробивали навіть взуття. Тоді ми перенесли намет на покрите рубероїдом підвищення (підозрюємо, це була вбудована в землю цистерна з газом) і спокійно проспали там до 5 ранку. Заважали нам лише літаки, які йшли на взліт, але ми були досить виснажені дорогою, щоб зважати на такі “дрібниці”.

Щоб краще орієнтуватись в можливостях, які можна використати на свою користь в різних аеропортах світу, уважно вивчайте їхні сайти. Там вказують час роботи, наявність готелів на території аеропорту, лаунж зони, точок харчування, wi-fi, панорамного вигляду з терасою, казино, спа або фітнес-залу та багато іншого. Також радимо заглянути на сервіс Sleepinginairports.net 

На сайті розміщено більше 10000 відгуків туристів, які оцінюють аеропорти за багатьма параметрами: зручність крісел, вартість фаст-фуда або якість звязку тощо.

??? А які зручні та не дуже аеропорти зустрічались вам? Пишіть в коментарях!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *