Інстаграмні Карпати

разом з Lab_travels

Labtravels 2

Оздоровитися в карпатських чанах

Насолодитися гуцульською кухнeю

Побачити найбільше озеро Карпат

Сфотографувати ведмедів

Програма пригоди до Карпат

День 
1

Ми стартуємо вранці із залізничного вокзалу м.Львів . Рушаємо в напрямку Українських Карпат.  Поки відбувається розвіртуалізація, ми вже на першій нашій локації.

Цьому унікальному місцю немає аналогів у Європі, воно привертає увагу не лише українських, але й іноземних туристів. Спадщина українського Середньовіччя, що сьогодні відновлюється в точному вигляді, неповторні природні ландшафти, таємничі петрогліфи на давніх стінах та цікаві історичні факти обов‘язково привернуть вашу увагу. Одразу ж можемо посмакувати першими карпатськими наїдками: банош, бограч, та посміятись з «ситого бойка» – місцеві господарі люблять туристів.

Західна Україна славна своєю архітектурно-історичною спадщиною. Ми відвідаємо резиденцію графів Шенборнів 19 століття. Замок, оповитий легендами, вражає своєю вишуканістю. Астрономічні загадки в архітектурі, шпилі і флюгери, куранти і геральдика творять казковий антураж, а затишні алеї парку із віковими деревами, живими оленями та ставом налаштовують на романтичний лад.

Наш насичений день завершимо знайомством і дружніми посиденьками біля мангалу, ви ж не проти?

День 
2

Як вам ідея прогулятись на світанку до одного із 7 чудес України? Ми побачимо найповноводніший водоспад Українських Карпат: струмені води п‘ятьма каскадами спадають з висоти 14 метрів. Робимо фото, слухаємо романтичні легенди, куштуємо закарпатські наїдки і готуємо сили підкорити одну із найбільших вершин полонини Боржава.

Найдовшим підйомником Карпатських гір ми долаємо перші 1650 м дистанції, а до вершечку гори на висоту 1497 м здійснюємо пішохідний хайкінг. Винагородою за прикладені зусилля буде споглядання неймовірних краєвидів по той бік хребта та польотів відчайдухів-парапланеристів в блакитному небі.

На спуску відпочинемо у атмосферній чайовні з панорамними вікнами чи на терасі сучасного ресторану.

Ввечері  розслабляємо м‘язи у гуцульських чанах із сірководневою водою, що гріються на вогнищі, а також приготувати дружнє барбекю.

День 
3

Довго спати в горах неможливо. Карпатські ранки – прохолодні і свіжі, дарують незабутні відчуття, особливо прекрасні на берегах гірського озера.

Найбільша перлина Карпат, українське Морське Око в центрі найколоритнішого масиву Горганів вразить вас назавжди. Це озеро посіло перше місце у конкурсі “7 природних чудес Закарпаття”, а ми внесемо його у список найчудовіших природних локацій України. Воно оповите легендами та домислами, але містичність його історії лише вабить.

            Сьогодні ми також відвідаємо єдиний в Україні притулок для бурих ведмедів. Тут рятують тварин, які зазнали жорстокого поводження чи потерпіли від стихійного лиха. Ми дізнаємось про їхні нелегкі долі, але водночас втішимось, що тепер вони мають повноцінний медичний догляд, умови життя, наближені до реальних і забезпечені їжею.

            Ввечері повертаємось до Львова. Маємо час разом випити кави та обмінятись контактами.  В дружній компанії в серці Національного Карпатського заповідника, ви отримаєте потужний заряд енергії та бадьорості. А друзі, яких ви знайдете в команді, неодмінно складуть вам компанію на наступні подорожі із Lab_travels!

Наші Апартаменти

Відео з останньої нашої поїздки

Наш досвід роботи

+
Місяців
1 +
Поїздок
1 +
Людей
1 %
Задоволених

Без прихованих доплат!

Що входить в ціну?

В нас немає прихованих доплат, тому Ви можете не хвилюватися, що в поїздці Вам хтось скаже щось доплачувати

Включено в ціну

Додатково

Чому люди подорожують з нами?

Наші Відгуки

Як ми працюємо?

Зв'язуєтеся з менеджером

За домогою месенджера ( Viber, Telegram, Messenger) або інших соціальних мереж

Уточнюєте ціну

Уточюєте ціну в менеджера та іншу інформацію, яка вас цікавить

Бронюєте місце

Оплачуєте мінімальний завдаток, щоб зафіксувати найнижчу ціну. Залишок оплачується перед поїздкою.

Знайомимося

Після бронювання місця ми додаємо вас у чат учасників пригоди. Ми всі знайомимось і розповідаємо про себе

Готуємося до поїздки

До моменту виїзду ми готуємо Вас до поїздки. Надаємо всю інформацію, крім того у Вас буде особистий менеджер з яким Ви зможете зв'язатися в любий момент

Їдемо до Карпат

Вже як друзі зустрічаємось на старті у Львові та рушаємо до найнеймовірнішої пригоди в нашому житті

Фото з останньої поїздки

Найчастіші запитання

Ми ніколи не робимо прихованих платежів. В нас немає такого, як в інших,що вам говорять найнижчу ціну, щоб ви забронювали в них місце, а потім за кожної можливості здирають з Вас гроші. Суму,яку ми вам сказали після оплати завдатку заморожується і вже не змінюється. Навіть, якщо виникнуть додаткові витрати ми покриваємо їх за власний рахунок.

Наші поїздки в більшості випадків розраховані для людей  , які не мають компанії, щоб поїхати (подружка захворіла,друг на роботі тощо). Тому 80% учасників наших поїздок долучаються одні. Ми всі перед поїздкою знайомимося і їдемо, як друзі.

Це виключено. Що що, а за це можете не хвилюватися. Після бронювання місця Ви добавляєтеся в загальний діалог де є всі учасники і ми всі там знайомимося і кожен розказує за себе:). Коли ми всі збираємося перед початком подорожі, то ми вже подорожуємо, як друзі в веселій компанії.

Скажем так. По досвіду наших поїздок Вам прийдеться прикласти дуже багато зусиль, щоб після наших поїздок у Вас не було друзів. Тому що після наших дружніх поїздок люди їздять один до одного в гості в інші міста. Скажемо більше вони тими самими складами бронюють в нас поїздки в інші країни.