fbpx

Хочемо познайомити вас з одним із найпопулярніших серед туристів low-cost перевізників – Ірландською авіакомпанією Ryanair. У 2017 р. її було визнано найбільшим авіаперевізником Європи. Принципом її роботи є організація дешевих перельотів. Маючи центральний офіс у Дубліні (Ірландія), вона здійснює польоти в 34 країни світу. В парку понад 400 літаків Боїнг 737—800, кожен з яких вміщує 189 пасажирів економ-класу.

 

Компанія входить до сімки найнадійніших авіакомпаній світу, з часу її заснування в 1985 році жоден її літак не зазнав аварії із людськими жертвами. Дешевизна білетів, відповідно, полягає не у економії на безпеці пасажирів, а у використанні дешевих, часто віддалених від міста аеропортів. Найбільшу кількість аеропортів Ryanair має в Іспанії, Італії та Франції, багато є у Великій Британії та самій Ірландії.

Ryanair  зацікавлена у виході на український ринок (Київ, Львів), про що в 2017 р. велись перемовини з українською владою. Але співпраці з Україною перешкоджають захисники інтересів монопольного українського перевізника МАУ, який при вході Ryanair  на український ринок, отримає конкурента і не зможе підтримувати такі завищені ціни, які має на сьогодні.

Українці можуть скористатись послугами Ryanair з території Польщі (Варшава/Модлін, Краків, Люблін, Ряшів (Жешув), Гданськ, Катовіце та ін.) та Румунії (Бухарест).

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *